Osvěta ve zdravotnictví

Billboardy a venkovní reklama obecně významnou měrou pomáhají k šíření osvětových kampaní v oblasti zdravotnictví, upozorňují na aktuálně vzniklé situace, pomáhají při náboru dárců krve a přinášejí veřejnosti další naléhavé informace. Jejich flexibilita a pružnost se ukázaly například při potřebě zveřejňovat důležitá sdělení při covidové pandemii.

Reference

Fakultní nemocnice u sv. Anny

„Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně působí teprve čtyři roky. Díky rozsahu činností a specializovaným programům nemocnice máme velkou spotřebu krve. Lidská krev je nenahraditelná a my se snažíme přivést k nám stále více dárců krve a plazmy. Bigboardy nám každoročně pomáhají dostat mezi Brňáky vzkaz – Daruj krev u sv. Anny, zachraň život! A díky těmto plochám se nám to daří, v loňském roce jsme měli rekordních téměř 11 000 dárců krve.“
Lenka Koutná, obchodní a marketingový specialista
 

Členové SPVR například pružně zareagovali na pandemii covidu-19, kdy iniciativně a zcela zdarma dali své reklamní plochy k dispozici pro nejrůznější institucionální sdělení důležitých informací, včetně instrukcí, jak se chovat ke svému okolí zodpovědně.
 
Ukázky